1n.jpga.jpgb.jpgc.jpgd.jpge.jpgf.jpgg.jpgh.jpgi.jpgj.jpgk.jpg 
spinner
Hlavní stránka Modní show

Módní show Jaroslavy a Dominiky Sedláčkové

Exkluzivní autorská módní přehlídka Jaroslavy a Dominiky Sedláčkové pro rok 2012 se konala v prostorách Bastion Prague Restaurant, 29.května.

Již 10. rokem představily módní návrhářky nové kolekce společenských šatů, ale také ‚koktejlek‘.

Novinkou pro tento rok bylo předvedení nové kolekce Prêt-à-porter z katalogu, který byl pokřtěn v rámci módní přehlídky.

Hostem večera byl Felix Slováček se synem, kteří vystoupili a zahráli krásné melodie.

Moderátorkou večera byla tradičně noblesní Martina Kociánová a modelky, které se zhostily předvádění, Iva Kubelková, Linda Bartošová, Česká Miss World, která se stala také tváří katalogu, Hana Svobodová, Jana Doležalová, Radka Kocurová…

Jaroslava Sedláčková se podílí na několika charitativních projektech a proto se rozhodla zahájit spolupráci s obecně prospěšnou společností MELA o.p.s. ( www.melaops.cz ), která se snaží vytvořit další možnosti pro lidi s mentálním postižením na cestě k samostatnosti a nezávislosti, na cestě k běžnému životu v přirozených podmínkách lidského společenství mimo velké ústavy. Pomoc, v podobě symbolické ceny pozvánky 100,- a dobrovolných příspěvků, putovala na sociálně terapeutické dílny v Sedlčanech, jejichž  hlavní náplní jsou různé činnosti zaměřené na získávání a upevňování psychomotorických a sociálních dovedností, které mají vést k co největší samostatnosti uživatele. V dílně nacházejí uplatnění a podporu lidé se zdravotním, zejména mentálním postižením starší 18 let, kteří doposud nebyli úspěšní při sebeuplatnění v běžném zaměstnání.

 

 

Mediální partner:


evropa2

 

 

Prostory módní přehlídky:

 

bastion

 

 

Partneri:

 

stafi

 

boom

 

panattoni

 

prague_stay

 

sw 


mon_chocolatier

 

bacchus

 

klasterni

 

pinkejslevu

 

maximo2012

 

 

 

O líčení a česání se postarali:

 

clarins

 

xstyle